MIBIKO PRO MAGNIFLEX

« Zpět na úvod

ANATOMICKÝ POVLAK_KANYRJste majiteli anatomických polštářů značky Magniflex?

Pak je tato novinka právě pro vás. Tak jako vy toužíte po oblečení, které plně respektuje vaše křivky a ve kterém se nejen dobře cítíte, ale také vám to sluší, tak i váš polštář bude vypadat skvěle v povlaku ušitém na míru jeho křivkám.

 

Pro rok 2014 jsem připravila ve spolupráci s Magniflex kolekci polštářů pro klienty italské značky Magniflex. Tu správnou matraci pro vaše záda a polštář pro vaši hlavu, jste si již vybrali. Nyní je čas zaměřit se na vzhled vašeho ložního povlečení.

 

Při snění i usínání vám hebkost a kvalita damaškového povlečení učaruje. Při probuzení oceníte kvalitu šití, preciznost střihu a nápaditost řešení.

 

Pro ctitele jednoduchých řešení máme v nabídce polštář s hladkými švy. Pro ty, kdo hledají styl a nadčasovost je určena sada s kantou (obvodovým lemem). Romantičtější duše nejspíše zvolí řešení s kanýrkem. Vybírat si je možné z 10 materiálů v barvách, které se nejčastěji objevují v našich ložnicích.

 

Pokud potřebujete k povlakům doplnit i deku, stačí zadat požadované rozměry a případně také představu, zda deka má být pouze hladká nebo s detaily v podobě kanty či kanýrku.

 

Hledáte-li i jiné možnosti, stačí se o své představy podělit s prodejci v showroomu.

 

Martin Vaškovic DiS.

Vedoucí Showroomu

Šaldova 1

18600 Praha 8

Tel: +420 222 314 608

Mob:+420 739 492 220

Email: martin.vaskovic@magniflex.cz

www.magniflex.cz

 

Krásné sny vám přeje,

Mirka Pešková

MIBIKO