SVOBODA SE SVĚTLEM O’SUN NOMÁD

« Zpět na úvod

lampa O'SUN na verandě

Váš bezpečný průvodce ve světě tmy.

Solární lampa O’SUN™ NOMAD byla původně vyvinuta ze záměrem přinést lepší kvalitu života lidem v rozvojových zemích. Stala se zdrojem osvětlení mnoha obchůdků i domovů lidí v Africe, kde se stala alternativou k olejovým lampám, které zapříčiňují řadu nehod. V tuto chvíli běží 5 podporovaných projektů například v Kolwezi (CRC), Evatonu (Jižní Afrika), Mfuleni (Jižní Afrika), Kaphunga (Svazijsko) a Dominqyi (Guinea Conakry). Peníze na tyto projekty běží z prodeje lamp v rozvinutých zemích. Koupí lampy přispíváte těm, kteří vaši pomoc ocení.

 

Těšíte se na pobyty na chatách, chalupách?

Zpříjemněte si večerní posezení na terase, projděte se večerní zahradou se světlem v ruce. Pro vás má tato lampa neocenitelný užitek všude tam, kde se potřebujete pohybovat bez ohledu na nutnost zavedení elektřiny.

A pokud rádi rybaříte, stanujete, bivakujete  a pohybujete se i v noční přírodě, pak s lampou O’SUN NOMAD budete mít vše krásně osvětlené a navíc můžete těžit z její flexibility, vynikajících vlastností a současného vzhledu.

Pokud například bouřka způsobí výpadek elektřiny, tak s touto lampou se můžete věnovat potřebným činnostem. Dá se u ní číst, vařit, můžete se ní jít ven bez ohledu napočasí, protože má chránění IP 55 (proti dešti).

lampa O'SUN

Proč si lampu zamilujete.

Jednoduchost. Zmáčkutím jediného knoflíku rozhodujete o nastavení  do 3 světelných pozic. světla.  Při nastavení maximální intenzity lampa svítí minimálně 6 hodin.  Další nastavení umožňují 50% a 15% intenzitu světla.

Lampu můžete bez obav postavit kamkoliv na zem, protože její povrch je chráněný silikonovým diskem. Tento disk ji take chrání od převrácení na stůl. Rukojeť lampy umožńuje její snadné zavěšení ať už nad stůl na terase nebo třeba na větvi stromu, pokud jste v přírodě.

Variabilita dobíjení. Lampu můžete dobíjet třemi různými způsoby: solárním panelem, adaptérem, adaptérem do auta. Máte tak zaručeno, že ať už cestujete s lampou kamkoliv, vždy existuje způsob, jak ji dobít. Navíc si můžete zakoupit set, který obsahuje kapesní cestovní zdroj nazvaný Turtle, který přibalíte s sebou třeba na cestu na ryby. Díky Turtle můžete dobíjet svůj mobil nebo další lampu, aniž máte jakýkoliv jiný zdroj po ruce. Po příchodu domů Turtle připojíte na solární panel, do zásuvky nebo do autonabíječky a zase si ho dobijete na další použití. Při toulkách přírodou se vám nestane, že váš telefon je vybitý a vy se nedovoláte.

Variabilita použití. Belgický design a švýcarská technologie: speciálně navržený tvar lampy umožňuje její snadné zavěšení na zeď.Multifunkční použití: může být zavěšena na strop, nesena v ruce, postavena na rovný podklad nebo zavěšena na zdi.

Bytelnost. Konstrukce lampy je navržena s ohledem na dlouhodobost používání, pokud vám někde náhodně upadne, nemělo by se jí nic stál (samozřejmě s určitými limity). Pevnost: protinárazový kruh na spodu lampy chrání před nenadálým nárazem, ale take zvyšuje přilnavost k podkladu v případě umístění na rovnou podložku.

Výkon světla: Díky jedinečnému systému 12 vysoce svítivých led o výkonu 2,3 wattů (ekvivalent zářovky 40 wattů s rozptylem světla 16m2) umožňuje až 35 hodin svícení v režimu zapnutí 15% intenzity, 12 hodin v režimu zapnutí 50% a 6 hodin v režimu 100%.. Baterie může být měněna certifikovaným distributorem.

Materiály byly vybrány s ohledem na životní prostředí a nabízí nejlepší vlastnosti: ABS, PC optickou kvalitu, vysokou LED světelnost, Samsung LI-ON baterii, obal z recyklovaného materiálu s minimálním vodním základem a bez plastových obalů.

lampa O'SUN

lampa O'SUN v barevných variacích

Buďte první, kdo tuto lampu bude mít.

V tuto chvíli přijímám emailové rezervace na konkrétní barvy. Cena bude zveřejněna během několika dní. Dodávka do 2 týdnů.

Designér lampy: Alain Gilles.

Pro O’SUN , Alain Gilles nabízí nadčasový, robusní a velkorysý design. Alain původně vystudoval politické vědy a pracoval pro finanční sector. Díky morální podpoře své ženy se ale rozhodl vystudovat průmyslový design v ISD ve Francii. Své vlastní studio si otevřel v roce 2007 s cílem splnit si své sny a věnovat své já produktovému designu, nábytkovému designu a umění. Spolupracuje s mnoha mezinárodními výrobci jako je Qui est Paul?, Buzzispace, Casamania, Bonaldo.